יום הולדת שמונה למייטון

יום הולדת שמונה למייטון

   סיפורו של מרכז מייטון מתחיל בספטמבר 2009, עם פתיחתו של סטודיו ביתי לגיטרה בשם Ofer's Guitar Studio - חדר ובו מורה אחד בשם עופר פרידמן. אל החדר הזה נהרו עשרות רבות של תלמידים ותלמידות, בעיקר חובבי רוק לסוגיו ומוסיקה אלטרנטיבית. במהלך החודשים שלאחר מכן הצטרפה אליו מורה לפיתוח קול בשם שרון שר, שעד מהרה מצאה את עצמה מוצפת בפניות. המורה הבא להצטרף היה הגיטריסט אריאל אקרון, כיום חוקר מוח באוניברסיטת תל אביב. השמועה על המרכז המתהווה עשתה לה כנפיים בכל רחבי העיר, ועד לקיץ 2010 צוות המורים כלל גם את בני קלצ'קו, כיום מרצה בביה"ס למוסיקה של הקריה האקדמית אונו, שלימד תופים ופסנתר. 

   ב-1/10/10 התקיים המופע הראשון של מרכז מייטון כבית ספר למוסיקה במועדון הברל'ה, והיה להצלחה גדולה, ונחשב הלכה למעשה כ"תאריך הלידה". כל קטעי המופע ניתנים לצפייה באיכות HD ביוטיוב (לינקים מצורפים בעמוד Hall Of Fame שבאתר). סמוך למועד זה, הוחלף השם Ofer's Guitar Studio בשם MyTone, שהפך מאז לשם דבר בנתניה וסביבותיה. במהלך השנים צמח המרכז הקטן להיות ביה"ס הגדול ביותר בנתניה וסביבותיה והוא מונה כ-20 אנשי סגל. בין הישגיו הבולטים של המרכז: המקום היחיד בנתניה שמגיש תלמידים לרסיטלי בגרות שאינם קלאסיים (ג'אז ומוסיקה קלה), נגנים מקצועיים, כוכבות ריאליטי, פרוייקטים התנדבותיים ועוד.

   בתאריך 1/10/18 יחגוג מייטון את יום הולדתו ה-8. לאחרונה עבר מייטון למשכנו החדש באזוה"ת פולג נתניה, במרכז רחב ידיים ועתיר חדרי לימוד מלאים בכל טוב. 

?>

חדשות