אנו מלמדים

גיטרה

גיטרה

במסגרת השאיפה להכין נגנים לעולם הנגינה המודרני, שיעורי הגיטרה במרכז מייטון אינם מצומצים לכדי קריאת תווים ונגינת שירים. ראשית, אנו מקפידים על בנייה נכונה של טכניקה, אשר תאפשר לתלמיד להגיע לכדי מיצוי הפוטנציאל הטמון בו. שנית, לראייתינו ישנה חשיבות רבה לשילוב הלימוד התיאורטי בשיעורי הכלי. גיטריסט מודרני נדרש להבין בזריזות מהלכים הרמוניים, לאלתר סולו על סולמות שונים וכן הלאה, ולכן החומר התיאורטי הינו חלק אינטגרלי מתוכנית השיעורים. על מנת להגיש לתלמידים את הנושאים התיאורטיים באופן אחיד, מלא  וידידותי למשתמש, הנושאים מסודרים בספרות מקצועית ייחודית למייטון.
 

  • לתלמידי תיכון המעוניינים לגשת לרסיטל בגיטרה, מרכז מייטון מציע תוכנית לימודים מועשרת המתאימה לרמת רסיטל ברמה של 5 יח"ל ומעבר לה.
  • במהלך הלימודים מבצעים תלמידי הגיטרה יצירות וקטעים רבים – חלק על פי בחירתם וחלק על פי בחירת המורה, ובכלל זה יצירות קלאסיות וקטעי ג'אז ובלוז בהתאם לרמתם הטכנית והכלי הספציפי (גיטרה קלאסית/אקוסטית/חשמלית). מעבר לכך תלמידים לומדים שירים מסגנונות שונים על פי טעמם ובקשותיהם.
  • לימודי האילתור מקבלים דגש מרכזי אצל תלמידי הגיטרה המתקדמים. אנו מקפידים מאוד על פיתוח ה-Phrasing, שימוש נכון ומלא בסולמות וחשיבה תוך כדי נגינה.